Partnerid ja projektid

Eesti Haigekassa

Perearsti nõuandetelefoni 1220 rahastab Eesti Haigekassa. Koostöös pakume meditsiinilist nõustamist 24 tundi ööpäevas nii Eestis kui ka välismaal viibivatele inimestele eesti ja vene keeles.

Rohkem infot www.haigekassa.ee

Häirekeskus

Häirekeskusega teeme koostööd juba alates 1. augustist 2005. aastast, mil lepiti kokku mittekriitiliste meditsiiniliste nõustamiskõnede suunamine perearsti nõuandetelefonile. Koostöö toimib mõlemal suunal väga hästi – perearsti nõuandetelefoni nõustaja selgitab välja mure põhjuse, analüüsib seda ning vajadusel suunab kriitilise kõne otse häirekeskusele või suunatakse häirekeskuse kõne perearsti nõuandetelefonile.

Terviseamet

Terviseamet korraldab esmatasandi arstiabi, samuti nakkushaiguste ennetamist, seiret ja tõrjet ning nakkushaiguste epidemioloogilist riskianalüüsi ja riskihindamist.

Koostöös Terviseametiga kajastame perearsti nõuandetelefoni kodulehel Terviseameti värskemaid uudiseid.

KlienditeenindusKeskus

Perearsti nõuandetelefoni meeskond alustas koostööd KlienditeenindusKeskusega 2016. aastal. KlienditeenindusKeskuse abiga oleme perearsti nõuandeliini klienditeeninduse põhimõtteid oluliselt ajakohastanud ning arendame neid koostöös edasi.

SportEST klaster

Arstlik Perenõuandla OÜ on liikumistervise innovatsiooni klastri SportEST partner. Spordimeditsiini Sihtasutuse projekt EU49304 „Liikumistervise innovatsiooni klasterˮ on perioodil 01.11.2015–30.10.2018 kaasrahastatud EASi Euroopa Liidu Regionaalarengu Fondist. Lähemalt www.sportest.eu

Connected Health klaster

Arstlik Perenõuandla OP kuulub alates 2016. aastast Connected Health klastrisse. 

Estonian Connected Health klaster (ECHC) on Eesti erinevate tervisega seotud osapoolte kogukond, kelle ühiseks eesmärgiks on rakendada tehnoloogiad veelgi paremate tervisega seotud toodete ja teenuste pakkumiseks. ECHC on osa Euroopa Connected Health liidust and ScanBalt võrgustikust.
Klastri eesmärgid:

  • panustada tervislikuma eluviisi ja paremate tervishoiuteenuste levikusse
  • toetada majanduskasvu läbi uute tervisteenuste kasutuselevõtu motiveerimise
  • kiirendada Eesti tervise valdkonna ettevõtetele ligipääsu uutele turgudele

Rohkem informatsiooni: connectedhealth.ee

Perearsti nõuandetelefon

  • Lühinumber 1220 või +372 634 6630 (ka välismaalt)
  • Telefon töötab ööpäev läbi, ka nädalavahetustel ja riiklikel pühadel

Tagasiside

Kui te soovite anda meile tagasisidet, siis palume teil täita allolev ankeet. Teie arvamus on meile oluline! Tagasisidevormi kaudu me meditsiinilist nõu ei anna. 
Nimi
E-post*
Telefon*
Pealkiri*
Sisu*
Please leave empty: