Eesti meditsiiniettevõte Confido omandas OÜ Arstlik Perenõuandla, mille tuntuim teenus on perearsti nõuandetelefon 1220.

neljapäev, 10 oktoober
Autor: Arstlik Perenõuandla, ERR

Confido Healthcare Groupi juhatuse liige Kadi Lambot ütles, et tehing on üheks lüliks Confido laiapõhjalise teenusvõrgustiku arendamisel.

"Meie missiooniks professionaalsete terviseteenuste pakkumise kõrval on aidata inimesi ja tööandjaid Eesti meditsiinisüsteemis paremini orienteeruda, aidata neil leida vajalikku infot, teostada broneeringuid ja saada head meditsiinilist nõu," ütles Lambot.

"Perearsti nõuandetelefoniga soovime edasi arendada kõigile Eesti inimestele pakutavaid teenuseid ja üheks järgmiseks sammuks on isikustatud nõustamise käivitamine," lisas Lambot ja kinnitas, et perearsti nõuandetelefon jätkab oma senist tegevust sama meeskonna baasil ja suuremasse meditsiinigruppi kuuludes tekivad loodetavasti ka paremad võimalused tehnoloogiliseks edenemiseks, meeskonna arenguks ja uue tööjõu leidmiseks.

Kadi Lamboti sõnul on OÜ Arstlik Perenõuandla omandamine osa Confido suuremast laienemisplaanist, mille eelmiste sammudena omandati esimesel poolaastal laserravikeskus Vitaclinika ja sõltuvusravikliinik TSF Kliinik.

"Meie eesmärk on olla inimese jaoks kindel valik erinevates tervist puudutavates küsimustes," rõhutas Confido juht ning viitas ühtlasi, et laienemist jätkava Confido ettevõtted on ka Veerenni terviselinnakus rajamisel oleva Eesti suurima erameditsiinikeskuse ankurrentnikeks.

OÜ Arstlik Perenõuandla on osutanud meditsiiniteenuseid alates 1993. aastast, pakkudes lisaks perearsti ja lasteabi nõuandeliinide opereerimisele psühhiaatri ja seksuoloogi teenuseid ning abi pere- ja suhteprobleemide lahendamisel. "Täna sõlmitud kokkulepe annab meile võimaluse liituda Eesti kõige kiiremini areneva tervishoiuettevõtte ja meeskonnaga ning sellest võidab eelkõige just patsient," kiitis perenõuandla asutaja ja senine omanik Imre Rammul, kes asub seksuoloogi ja psühhiaatrina patsiente nõustama ka Confido Vaimse Tervise Keskuses.

Lamboti hinnangul haakuvad Arstliku Perenõuandla poolt seni pakutud psühhiaatri ja seksuoloogi teenused hästi Confido Vaimse Tervise Keskuse pakutavaga. "Vaimse tervise valdkonnas näeme üha kasvavat nõudlust nii uute ja professionaalsete teenuste vastu kui patsientide ootust teenuse kõrgele kvaliteedile ja kiirele kättesaadavusele," lisas Lambot.

Perearsti nõuandetelefoni 1220 teenust on Arstlik Perenõuandla pakkunud alates 2005. aastast. 2018. aastal oli teenindatud ja kvalifitseerunud kõnede arv 257 456, olles aastaga kasvanud kolm protsenti.

Perearsti nõuandetelefon

  • Lühinumber 1220 või +372 634 6630 (Eestist ja ka välismaalt)
  • Telefon töötab ööpäev läbi, ka nädalavahetustel ja riiklikel pühadel